Wszystkie obrazy i treści zamieszczone na tej stronie są prawnie chronione. Wykorzystywanie, kopiowanie treści bez zgody właściciela strony jest zabronione. info@studiobodyart.pl

O nas

O nas

...DO YOGA AND ENJOY LIFE...;) NAMASTE :)

Poznaj nas!

Nasza praca to Nasza pasja, poznaj nas bliżej

Ola

Jogini

Ola

Traveling Yoga Teacher Trening RYT 200h; Yin Yoga Teacher 30h

Instruktor Jogi- uprawinie zawodowe wydane przez WSEwS

Swoją przygodę z jogą rozpoczęłam wiele lat temu poszukując odpręzenia i wzmocnienia dla ciała. Po wielu latach praktyki miałam także okazję doświadczać jogi u źródeł na matach w Indiach, na Bali czy USA. Praktyka Multistylów jogi od klasycznej hatha yogi, przez ashtange, aerial yoge, yin yogi, vinyasa yoge pozwoliła mi odkryć styl praktyki najbliższy temu czego poszukuje na macie i specjalizuje się w sesjach płynnej vinyasa yoga ( flow/slow)

W Studio Jogi Body Art & Energy Flow prowadzę sejse vinyasa Yogi, Yin Yogi oraz klasycznej hatha jogi.

Praktyka własna i obecność na macie jest istotną częścią mojego życia dzięki której zyskuje wewnętrzną siłę, balans i energię ... jest dla mnie ciągłym odkrywaniem, doświadczaniem i przekraczaniem kolejnych granic, tajemnicą, dążeniem, spokojem radością,równowagą, wewnętrzną siłą.

Marta

Jogini

Marta

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się w Łodzi w 2010 roku, kiedy szukałam odpowiedniej dla siebie pracy z ciałem. I w końcu znalazłam między Salsą, tańcem brzucha a zajęciami TBC ABS i innymi ćwiczeniami fitness – Jogę. Trafiłam na zajęcia Adrianny Dobrzańskiej, pod jej okiem, praktykując przez rok, poznałam podstawy jogi. Właśnie ona zasiała we mnie ziarno, które wykiełkowało i zaczęłam nauczać.
Do tej pory wspominam jedne z pierwszych zajęć u Ady, kiedy zaintrygowała mnie intensywna praca z ciałem, przy tak mało zauważalnym wysiłku z zewnątrz przy jednoczesnym rozluźnianiu ciała i znajdowaniu wygody w asanach. Wtedy poczułam, że to jest to czego zawsze szukałam i czego brakowało mi na drodze rozwoju osobistego, joga jest jedynie początkiem do zmian, dzięki niej rodzi się w nas świadomość we wszystkich aspektach życia.

I zaczęło się… przeprowadziłam się do Katowic, gdzie poznałam wyjątkową osobę – Małgosię Kłaniecką, i jej szkołę. Pod jej okiem kontynuowałam praktykę w „Jodze Życia” gdzie zaczęłam poprowadziłam moje pierwsze zajęcia.
Aktualnie mieszkam we Wrocławiu, praktykuję pod okiem Pauliny Stróż.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do kontaktu. Podaruj sobie odrobinę przyjemności.